Regulamin

Apartamenty i pokoje


Regulamin korzystania z pokoi gościnnych w BANKLIFE HOUSE.

1. Doba zaczyna się o godz. 14:00 a kończy o godz. 12:00 ,inne godziny należy ustalić indywidualnie podczas rezerwacji pokoi.
2. Gość nie może przekazywać pokoju innym osobom , nawet jeśli nie upłynął okres , za który uiścił należną opłatę.
3. Osoby odwiedzające mogą przebywać w pokoju za zgodą właściciela,najpóźniej do godziny 20.00.
4. W pokoju należy zachować ciszę od godziny 22:00 do godziny 7:00 dnia następnego.
5. Zachowanie gości i osób korzystających z pokoi nie powinno zakłócać spokoju pobytu innym gościom.
6. Każdorazowo opuszczając pokój gość powinien zamknąć drzwi od pokoju na klucz oraz zamknąć na klucz drzwi wejściowe od głównego holu. Osoby jako najemcy, korzystające z pokoi gościnnych ponoszą osobistą odpowiedzialność za utracone mienie osobiste np. w wyniku kradzieży i nie obciążą stratą wynajmującego.
7. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek , żelazek elektrycznych w sposób beztroski i innych podobnych urządzeń elektrycznych, nie stanowiących wyposażenia pokoju oraz palenia tytoniu.
8. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych w pokojach gościnnych powstałe z jego winy lub odwiedzających go osób.
9. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa w pokoju gościnnym będą odesłane na jego koszt pod podany przez niego adres.
10. Ze względu na komfortowy pobyt wszystkich gości prosimy o nie palenie tytoniu w miejscu zakwaterowania. Palenie tytoniu jest możliwe na zewnątrz budynku. Osoby pijane zagrażające elementarnemu współżyciu społecznemu, poproszone będą o opuszczenie mieszkania. Naruszenie zakazu palenia skutkuje karą pieniężną na rzecz BANKLIFE HOUSE w wysokości 800 złotych (osiemset złotych) na co osoba podpisująca regulamin wyraża zgodę.
11. Wszelkie uwagi lub pytania prosimy kierować pod numer tel. 503 650 411. Adres: Poznań , ul. Śniadeckich 23/1 , 60-773 Poznań . Życzymy Państwu miłego pobytu.